ÇEŞME KALENDER TEKNE TURU

 

 

 

 

ÇEŞME TEKNE TURU Çeşme Ilıca tekne gezi Turları Düzenlenmektedir.Aile Ortamında aileniz ile rahatlıkla katılabilirsiniz.İzmir'den servis imkanı vardır.Açık Büfe Yemek Sunumlu tekne ve yat turu

 

çeşme-tekne-turu-vip-tekne-turu-yemekli-tur

paşa limanı tekne turu çeşme

aya yorgi tekne turu çeşme

mavi koy çeşme tekne turu

vip tekne turları çeşme

çeşme tekne turları

açık büfe yemek tekne turu çeşme

çeşme ılıca yat turu

gruplar için özel tekne turu çeşme

 

Çeşme ılıca tekne turu

Çeşme yat turu

Günlük Tekne Turu

Çeşme kalender Tekne Turu

Çeşme kalender Tekne Turu

Çeşme kalender Tekne Turu

 

KALENDER TEKNE TURU

Kalender Tur Teknesi

Çeşme ılıca Günlük Tekne Turu

HER GÜN GÜNLÜK ADALARA ÇEŞME ILICA TEKNE YAT TURU+AÇIK BÜFE YEMEK+İÇECEK DAHİL

4 farklı koyda yüzme keyfi yapacak, göreceğiniz manzaralara doyamayacaksınız. Paşa Limanı koyu ,Bademli Mavi Koy, Yeşil Koy,Ayayorgi koyu ve Eşek Adası Koyu uğrayacağınız koylar.

Sabah 10:30 hareket saati,
Saat 17:30 dönüş saati.
Öğle yemeği Açık Büfe ücretsiz

AÇIK BÜFE YEMEK
KOLA FANTA GAZOZ İKRAMI ÜCRETE DAHİL
Balık,Tavuk Şinitzel,Sigara Böreği,Patates salatası,

Mevsim Yeşillik Salata,Soslu Makarna
4 farklı koyda yüzme keyfi
Zenne Show


Çeşme Kalender Günlük Tekne Turu
BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN : 0 532 618 35 59
Çeşme'de tek vip relax güneşlenme yataklı tekne olan 26 mt uzunluğunda 8 mt genişliğinde olup.Yolcu kapasitesi 100 kişi olup 3 kattan oluşmaktadır.

1.kat'ta 100 kişilik restaurant ve küçük barımız mevcuttur.
2.kat'ta 120 m²'lik relax güneşlenme yataklı ve deniz güneşlenme minderi ile güneşlenme alanı ve dans pisti , üst katta istendğinde kapanan gölgelik bulunmaktadır.
Zemin katta duşlar , lavabo , tuvaletler (2 adet bay ve bayan ) ve soyunma kabini yer almaktadır..Teknemiz ; içinde bulunduğunuz süre boyunca iyi vakit geçirebilmeniz adına tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış ve hizmete girmiştir..

10:30'da Teknemiz limandan hareket ediyor ve ilk durağımız

 

Paşa Limanı Koyu....Ilıca plajı merkez olmak üzere kuzeydoğu yönünde Şifne`ye kadar uzanan kıyı bandı, güzel plajları ve kaplıcalarıyla değerli bir merkez oluşturur. Büyük Liman, Paşa Limanı koyları, turistik tesislerin, kamp alanlarının ve toplu yazlık konutların toplandığı bir yerdir. Şifne, kaplıcalarıyla ünlü bir merkez olup, çok sayıda temiz ve düzenli pansiyon hizmet vermektedir

 


İkinci durağımız

 

Eşek Adası ..Teknemizi adada bulunan iskeleye yanaştırıyoruz.. Adada 50-60 kadar eşek , keçi ve çok sayıda yabani tavşan bulunmakta. Hayvanlar vakıf tarafından korunma altında. İsteyen misafirlerimiz bu canım hayvanlarla hatıra fotoğrafı çektirebiliyorlar :) Adanın plajında deniz çok temiz ve yüzmek için ideal.Mangalımızı burada yakıp öğle yemeğini burada yedikten sonra
Yeşil Koy.. Yaklaşık 15 mt derinliğinde 6 mt yüksekliğinde olan mağaralar bölgesinde suyun şifalı olduğuna inanılıyor. Çok rüzgarlı günlerde burada barınmak zor olduğundan programdan zaman zaman çıkarttığımız yerine alternatif olarak Cennet Adası , Bacardi Köyü ve Magri Adası'nı tercih edebiliyoruz..

 


Üçüncü durağımız

 

Bademli Mavi Koy.. Karnımızda doyduğuna göre :) artık eğlencenin akışına kendimizi bırakmanın tam zamanı.. Burada çeşitli ödüllü yarışmalar düzenleyeceğiz.. Animasyon ve dans gösterilerimiz olacak. Bu koyun özelliği suyun masmavi oluşu 20-25 metre derinlikte duran küçücük bir taşın dahi rahatlıkla görülebilmesi.. Burada denize giren insanlar Dünya'nın en şanslı insanları olsa gerek..

Dördüncü durağımız

 

Ayayorgi Koyu . Burada yaklaşık 1.5 saat beraber zaman geçireceğiz. akvaryum koyunun en büyük özelliği olan berrak sulara kendimizi bırakıp serinleyeceğiz.. Akvaryum koyunun bir özelliği de burada çok sayıda balık türlerinin bulunması...

Ayayorgi Koyu ayrılıp ılıca'ya dönüş yolculuğu başladığında DJ ve özel animatörler eğlencenin dozunu iyice arttırıyolar.. Ödüllü oryantal v.b :)

Her koyda denize girilebiliyor Bütün yolcularımızın sigortalı olduğunu da hatırlatmakta fayda var..

Haftanın her günü saat 10.30′da başlayan tekne turumuz akşam 17.30 – 18.00′ a kadar devam etmektedir.
Çeşme'nin birbirinden güzel koylarını gezeceğimiz bu gezimizde, teknede çalan müziklerle ve zenne show ile eğlenme imkanı da bulacaksınız. Emin olun ki Çeşme tatilinizin en güzel günü tekne turuna çıkacağınız gün olacaktır.Çeşme'de açık büfe yemek servisi yapılan tek tur teknesi kalender teknesidir. Tekne turlarına ait görüntüler Foto Galeri bölümümüzden bulabilirsiniz.
.

Çeşme Kalender Tekne Turları
Çeşme Ilıca Kumrucu Şevki Önündeki yerinden hareket etmektedir.

Kalender Teknesi -> Çeşme Ilıca'dan hareket etmektedir.
rezervasyon yaptırmanızı öneririz.
Tekne Turu Rezervasyonu için
0 532 618 35 59 nolu telefondan sibel Hanımdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çeşme'ye gelip de tekne turu yapmadan gitmek olmaz.
Çeşme tekne turları ile adalara güzel bir yolculuk sizi bekliyor. Kalender Tur Teknesi olarak size tavsiyemiz, Kalender Tekne Turu'dur. Güler yüzlü, çalışkan personelimiz ve işletme kalitesi ile Çeşme Ilıca'da oldukça rağbet görüyor. Bizim ile iyi bir gün geçireceğinizi garanti ederiz

Tekne turunuzun daha da güzel geçmesi için özellikle kahvaltıyı evde değil de tekne de yapın. Dışarıdan yiyecek getirmeniz serbest. Sizi yolmaya çalışan işletmelerden değiliz. Size hizmeti ön planda tutuyoruz. Bu yüzden tazecik bir simit , marketlerde satılan mini paket peynir, zeytin, reçel veya bal ile kahvaltınızı zenginleştirirsiniz. Evden çanta dolusu malzeme taşımaya gerek yok. Unutmayın dinlenmeye geliyorsunuz. Çayı tekneden alabilirsiniz, çaylarımız taze ve gayet güzeldir.

Öğle yemeği şirketten ve Açık Büfe Sunumu ile Gayet lezzetli ve doyurucu. Yemekte Izgara Balık, Tavuk Snitzel, Patates Salatası, Karışık Salata,Çoban Salata ,Makarna, Sigara Böreği var.

Ve en önemlisi bu sıcak havalarda en büyük ihtiyacımız içecekler. Çeşme Ilıca Kalender Tekne Turu bütçenizi düşünerek cola, fanta, sprite yemekte ücretsiz olarak sunuyor. Özellikle kalabalık aileler için içeceklerin ücretsiz olması bütçeleri için kayda değer bir avantaj.Alkollü içeceklerin fiyatları da gayet uygun.

Fotoğraf makinenizi kesinlikle unutmayın, 4 farklı koyda yüzme keyfi yapacak, göreceğiniz manzaralara doyamayacaksınız. Paşa Limanı ,Bademli Mavi Koy, Aya Yorgi Koyu ve Eşek Adası Koyu uğrayacağınız koylar.

Özetle;
Sabah 10:30 hareket saati,
Saat 17:30 dönüş saati.
Öğle yemeği ücretsiz
Balık,Tavuk Şinitzel,Sigara Böreği,Patates salatası,Çoban Salata,Mevsim Yeşillik Salata,Soslu Makarna ücretsizdir.
Cola, Fanta, Sprite ücretsiz
4 farklı koyda yüzme keyfi
Zenne Show

Tekne Katılım Listesi
Rezervasyon ve Çeşme Tekne Turu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınız için
lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Çeşme Ilıca Tekne Turu İçin Rezervasyon 0532 618 35 59
 

facebook.com/Kalendertur

İstekleriniz için kalenderturteknesi@gmail.com

Tel :   0 532 618 35 59

Mutlu yarınlar dileklerimizle sevgiyle kalınız…

 

 

www.kalendertekneturu.com Tekne turu Çeşme

 

TEKNEMİZ ADI KALENDER
kalender çeşme tekne turu

 

AÇIK BÜFE YEMEK SERVİSİMİZ
açık büfe yemek zengin menü yemekli tekne turu 

İZMİR'DEN SERVİS İMKANI
İzmirden Servis İmkanı Vardır

çeşme tur teknesi

eşek adası tekne turu çeşme

tekne kiralama çeşme yat turu

tekne eğlence turu çeşme

yemekli tekne turu çeşme

vip tekne turu çeşme

Günübirlik Tekne turu Çeşme

Çeşme kalender Tekne Turu

Çeşme Tekne Turu

çeşme tekne turu iletişim bilgileri

0 532 618 35 59

 
   
 

SOSYAL MEDYA  VE İLETİŞİM

         

Desing by Necdet Akgün

Site içerisindeki yazı ve görseller Telif haklarına tabiidir

Kalender Tekne Turu www.amatorbalikavi.com